17 czerwca 2014 roku. Siedzimy w bydgoskim mieszkaniu na 10 piętrze, teoretycznie przygotowując się do ostatniego egzaminu i obrony. 17 czerwca 2016 roku powinnyśmy robić to samo, no, może bez zakładania nowego bloga 😉

2 lata bloga

 Zmienił się tylko rok

 To już 24 lata!

 Wyjdź poza schemat

2 lata bloga Sisters92

Martyna deklaruje, że kolejnej strony już nie chce, więc nie pozostaje nam nic innego, jak podsumować 2 lata bloga Sisters92. Początkowo miał to być blog pisany przez bliźnięta dla bliźniąt. Z czasem okazało się, że gdzieś pomiędzy na potrzeby bloga stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby pisać o podróżach. I chwyciło. Może nie pod względem wyświetleń, ale na pewno w naszym przypadku ten pomysł był rewelacyjny. Bo jak to kiedyś napisał Tomek Tomczyk w swojej książce, zakładając bloga nie musisz być ekspertem w danej dziedzinie. Możesz poznawać ją razem z czytelnikami. Początkowo nieśmiało, wokół Bydgoszczy, potem przeprowadzka do Torunia, oczekiwania wiosny, dalsze samodzielne podróże, rezerwowanie hoteli, wyszukiwanie promocji PKP, spotkania z coraz to nowymi blogerami – Wiolą z Subiektywnie o książkach, Anią z Herbaty ze szklanki, Ewą z Mój kreatywny świat, Kasią ze Świata Kasiencjusza, ponowne rozmowy na żywo z Sylwią ze Świata w oczach Mamy, Asią z Krzywej Prostej. Mogłybyśmy pewnie wymieniać tak jeszcze kilka, jeśli nie kilkanaście minut. Chciałyśmy jednak pokazać, że w wielu przypadkach blog otwiera furtkę. Nie tylko do kariery i wielkich pieniędzy, ale też do nowych znajomości, nabrania śmiałości, podejmowania nowych wyzwań.

E-book ,,Podróże po Polsce, Niemczech i Czechach. Podróżuj z Sisters92″

,,Podróże po Polsce, Niemczech i Czechach. Podróżuj z Sisters92"

Efektem tych działań był wydany w lutym 2016 roku e-book ,,Podróże po Polsce, Niemczech i Czechach. Podróżuj z Sisters92″, gdzie na 142 stronach polecamy Wam ponad 100 restauracji, miejsc wartych uwagi, parków, muzeów, znajdujących się w różnych miastach naszego kraju, z Niemiec pojawiło się Drezno i Berlin, a z Czech – Praga. Wiele osób sobie chwali tę publikację, bowiem zebrałyśmy tam tylko miejsca, które z perspektywy czasu nadal polecamy. Niektóre lokale przestały działać, ale nie możemy modyfikować już treści, więc najlepiej będzie, jeśli wcześniej sprawdzicie, czy dana kawiarnia, czy restauracja jeszcze przyjmuje gości.

Dalsze plany

Hmm, chyba możemy pokazać Wam nad czym pracujemy od kilku miesięcy z Kasią z Media in Motion. Będzie to kolejny autorski e-book dot. podróży po Polsce i Rosji. Objętościowo powinno wyjść porównywalnie z pierwszym (ok. 140 stron), specjalnie na jego potrzeby powstają nowe teksty (nie powielane z bloga). Oficjalna premiera przewidywana jest na 17. czerwca 2017 roku. 3 e-book na 3 urodziny bloga. Drugi ukaże się w okolicy świąt i nie będzie to e-book taki jak dotychczas. Nie przedłużając, zapraszamy na drobny przedsmak tego, co Was czeka.

,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"

,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"

,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"  ,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"

,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"

,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"

,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"

,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92"

2 lata bloga Sisters92 – podsumowanie

Rok temu spisałyśmy sobie, ilu miałyśmy obserwatorów w poszczególnych kanałach. Czas zobaczyć, czy coś się ruszyło.

FACEBOOK – 529 fanów -> 1061 fanów (+532)

TWITTER – 210 obserwujących -> 318 obserwujących (+108)

INSTAGRAM – 239 obserwujących -> 618 obserwujących (+379)

GOOGLE +  – 55 obserwatorów -> 105 obserwatorów (+50)

PINTEREST – 43 obserwatorów -> 61 obserwatorów (+18)

Dziękujemy za każdy komentarz, wejście, polubienie. Do zobaczenia za rok! Ciekawe jesteśmy, blogerzy, jaki Wy macie staż blogowy?

PS: Zapisując się na nasz newsletter z prawej strony informacje o takich nowinkach będziecie otrzymywać przedpremierowo 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Poprzedni artykuł

Sistersowe polecajki #49

Następny artykuł

Sistersowe polecajki #50

Zobacz także